<![CDATA[Aktualności]]> pl <![CDATA[Trololo man nie żyje]]> Tue, 05 Jun 2012 11:51:00 +0200 <![CDATA[Wyniki konkursu! Romanse i pieśni rosyjskie w Polsce]]> Fri, 20 Apr 2012 18:34:00 +0200 <![CDATA[Dzień Kosmonautyki]]> Thu, 12 Apr 2012 00:40:00 +0200 <![CDATA[Romanse i pieśni rosyjskie w Polsce]]> Tue, 20 Mar 2012 13:53:00 +0100 <![CDATA[„Moskwa nie wierzy łzom" – 30 lat z Oskarem]]> Sat, 10 Dec 2011 15:21:00 +0100 <![CDATA[Jak dalece można pokochać literaturę?]]> Wed, 30 Nov 2011 14:33:00 +0100 <![CDATA[Lista laureatów 5. FF "Sputnik nad Polską"]]> Mon, 28 Nov 2011 21:09:00 +0100 <![CDATA["Dziadek do orzechów" A. Konczałowskiego oficjalnie otworzył 5. edycję Festiwalu „Sputnik nad Polską”]]> Mon, 21 Nov 2011 07:20:00 +0100 <![CDATA[Sputnik nad Polską]]> Thu, 17 Nov 2011 00:15:00 +0100 <![CDATA[Rozstrzygnięcie konkursu!]]> Sat, 29 Oct 2011 10:29:00 +0200